1. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2023-2024) - Öğretmen Evde Yayınları

(9)
 125,00
01-YTK
Öğretmen Evde 1.Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti Haziran

2. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2023-2024) - Öğretmen Evde Yayınları

(3)
 100,00
02-YTK
Öğretmen Evde 2.Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti Haziran

3. Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2023-2024) - Öğretmen Evde Yayınları

(2)
 100,00
03-YTK
28.05.2024 tarihi itibari ile sevk edilecektir. Öğretmen Evde 3.Sınıf

Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitabı Seti

Her sene yaz tatili öncesi ekibimiz ummalı bir çalışma içerisine giriyor. Öğretmenlerimiz sene içerisinde yapılan çalışmaları tek tek değerlendirip kazanımları pekiştirmeye yönelik çalışmalar üretiyor. Öğretmen Evde Yaz tatil kitabı seti öğrencilerin sene içerisinde gördüğü dersleri pekiştiriyor. Eğlenceli içeriği ile çocukları derslerden uzaklaştırmıyor ve ders çalışmayı zevkli hale getiriyor. 8 Adet hikaye kitabı ile okuma alışkanlığı kazandırıyoruz. Aynı zamanda okuma becerisini geliştiriyoruz. Yaz tatil seti , öğrenciler için eşsiz bir fırsat. Hemen tüm sayfaları incele ve sipariş ver.

1.Sınıf Yaz Tatil Kitabı

1.Sınıf yaz tatil seti 14 parçadan oluşmaktadır. Öğrencilerin sene boyunca gördükleri konuların tekrar edilmesi ve pekiştirilmesi amacı ile hazırlanmıştır. 3 kitaplık bir pekiştirme serisi ile derslerin daha iyi anlaşılması hedeflendi. Bunun yanı sıra Akıl ve Zeka Oyunları kitapçığı ile çocuklarımıza eğlenirken öğretiyoruz. Kodlama Yapıyorum kitapçığı ise öğrencilerin becerilerini yükseltiyoruz.

Tabii tüm bunlar olurken öğrencilerimizin hayal gücü konusunda sorun yaşamasını istemeyiz. Bu yüzden setimizin yanında 8 adet hikaye kitabı veriyoruz. Okumayı elden bırakmamak çok önemlidir. Dolu dolu bir tatil için Öğretmen Evde Yayınlarını seçin.

2.Sınıf Yaz Tatil Kitabı

Öğretmen Evde 2. sınıf yaz tatil kitabı seti 7 parçadan oluşmaktadır. 3 kitaplık bir pekiştirme serisi ile derslerin daha iyi anlaşılması hedeflendi. Bunun yanı sıra Akıl ve Zeka Oyunları kitapçığı ile çocuklarımıza eğlenirken öğretiyoruz. Kodlama Yapıyorum kitapçığı ise öğrencilerin becerilerini yükseltiyoruz. Çalışma takvimi ile planlı bir yol haritası çiziyoruz. Haftalık değerlendirme testleri ile kazanımların ne derecede olduğu ölçülüyor. Bu seti tükenmeden sipariş ver.

3.Sınıf Yaz Tatil Kitabı

Öğretmen Evde 3. sınıf yaz tatil kitabı seti 7 parçadan oluşmaktadır. 3 kitaplık bir pekiştirme serisi ile derslerin daha iyi anlaşılması hedeflendi. Bunun yanı sıra Akıl ve Zeka Oyunları kitapçığı ile çocuklarımıza eğlenirken öğretiyoruz. Kodlama Yapıyorum kitapçığı ise öğrencilerin becerilerini yükseltiyoruz. Çalışma takvimi ile planlı bir yol haritası çiziyoruz. Haftalık değerlendirme testleri ile kazanımların ne derecede olduğu ölçülüyor. Bu seti tükenmeden sipariş ver.

Neden Öğretmen Evde ?

Çıkış amacı öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin en büyük yardımcısı olmak olan bir eğitim kurumuyuz. Çalışmalarımızı yakından takip edenler bilir ki her şey öğretmenlerimiz için. Çünkü öğretmenlerimiz tarafından gelen talepler eksiklikler doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Durum böyle olunca yardımcıdan çok arkadaş gibi oluyoruz. Bu arkadaşlık ortmanında üretilen her çalışma büyük bir bağ ile yapılıyor. Yani kısacası kitaplarımızda sevgi var arkadaşlık var.

Yaz Tatil Kitabı Seti Etkili Olur Mu?

Çoğu ebeveyn çocuğunun eğitimi hakkında pek fazla bilgi sahibi olmadığından yanlış yönlendirmeler yapabiliyor. Bu yanlış yönlendirmeler neler? Çoğu ebeveyn çocuğunun eğitiminde daha fazla kaynak kitabın daha fazla testin daha fazla hikaye kitabının her zaman olumlu ivme göstereceği kanaatında bulunuyor. Size net bir görüş belirtmeliyim ki bu tamamen yanlış bir tez. Bu şekilde davranırken onları farkında olmadan ders çalışma kavramından uzaklaştırıyor olabilirsiniz. Peki ne yapacağız? Bu konuda en büyük destek öğretmenlerimiz tarafından veriliyor. Onların önerilerine kulak asmakta fayda var.

Yaz tatili uzun bir tatil. Bu tatil döneminde öğrencilerin derslerinden uzaklaşmamasında fayda var. Bu nedenle tatil kitabı çok önemli bir ihtiyaç olabiliyor. Etkili olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Bizi İnstagramda Takip Etmek İçin Buraya Tıkla

Ücretsiz Etkinliklerimizi Görmek İçin Buraya Tıkla

Diğer Ürünlerimiz Görmek İçin Buraya Tıkla

Öğretmen Evde Yaz Tatil Kitabı

0
Back to Top

Ürün ara

Ürün sepetinize eklendi