YAZ TATİL KİTABI SETLERİ

TÜKENDİ
Tükendiogretmen-evde
Kapat

1.Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2019-2020) – Öğretmen Evde Yayınları

 20,00

2.Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2019-2020) – Öğretmen Evde

 17,50
TÜKENDİ
Tükendiogretmen-evde
Kapat

3.Sınıf Yaz Tatil Kitabı Seti (2019-2020) – Öğretmen Evde

 17,50

#evdekal SETLERİ

Kapat

1.Sınıf #evdekal Seti – Öğretmen Evde Yayınları

 35,00
Kapat

3.Sınıf #evdekal Seti – Öğretmen Evde Yayınları

 75,00

4.Sınıf #evdekal Seti – Öğretmen Evde Yayınları

 35,00

ARA TATİL SETLERİ

  ogretmen-evde
  Kapat

  1.Sınıf Nisan Ara Tatil Seti – Öğretmen Evde Yayınları

   5,00
  ogretmen-evde
  Kapat

  2.Sınıf Nisan Ara Tatil Seti – Öğretmen Evde Yayınları

   5,00
  ogretmen-evde
  Kapat

  3.Sınıf Nisan Ara Tatil Seti – Öğretmen Evde Yayınları

   5,00
  ogretmen-evde
  Kapat

  4.Sınıf Nisan Ara Tatil Seti – Öğretmen Evde Yayınları

   5,00

  Öğretmen Evde Tatil Kitapları Seti

  Tatil kitabı ilkokul öğrencileri için çok ince bir çizgi. Her sene yarıyıl tatili,ara tatiller ve yaz tatili öncesi ekibimiz ummalı bir çalışma içerisine giriyor. Öğretmenlerimiz sene içerisinde yapılan çalışmaları tek tek değerlendirip kazanımları pekiştirmeye yönelik çalışmalar üretiyor. Öğretmen Evde Yarıyıl Tatil Kitapları, Ara Tatil Kitapları, Yaz Tatil Kitapları seti öğrencilerin sene içerisinde gördüğü dersleri pekiştiriyor. Eğlenceli içeriği ile çocukları derslerden uzaklaştırmıyor ve ders çalışmayı zevkli hale getiriyor. Yardımcı kitapları, fasiküller, değerlendirme sınavları, hikaye kitapları ve çalışma takvimleri ile çok faydalı setler oluşturuyoruz.

  Neden Öğretmen Evde ?

  Çıkış amacı öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin en büyük yardımcısı olmak olan bir eğitim kurumuyuz. Çalışmalarımızı yakından takip edenler bilir ki her şey öğretmenlerimiz için. Çünkü öğretmenlerimiz tarafından gelen talepler eksiklikler doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Durum böyle olunca yardımcıdan çok arkadaş gibi oluyoruz. Bu arkadaşlık ortmanında üretilen her çalışma büyük bir bağ ile yapılıyor. Yani kısacası kitaplarımızda sevgi var arkadaşlık var.

  Tatil Kitapları Etkili Olur Mu?

  Çoğu ebeveyn çocuğunun eğitimi hakkında pek fazla bilgi sahibi olmadığından yanlış yönlendirmeler yapabiliyor. Bu yanlış yönlendirmeler neler? Çoğu ebeveyn çocuğunun eğitiminde daha fazla kaynak kitabın daha fazla testin daha fazla hikaye kitabının her zaman olumlu ivme göstereceği kanaatında bulunuyor. Size net bir görüş belirtmeliyim ki bu tamamen yanlış bir tez. Bu şekilde davranırken onları farkında olmadan ders çalışma kavramından uzaklaştırıyor olabilirsiniz. Peki ne yapacağız? Bu konuda en büyük destek öğretmenlerimiz tarafından veriliyor. Onların önerilerine kulak asmakta fayda var.

  Bu tatil dönemlerinde öğrencilerin derslerinden uzaklaşmamasında fayda var. Bu nedenle tatil kitabı çok önemli bir ihtiyaç olabiliyor. Etkili olacağından hiç şüpheniz olmasın.

  Bizi İnstagramda Takip Etmek İçin Buraya Tıkla

  Ücretsiz Etkinliklerimizi Görmek İçin Buraya Tıkla

  Diğer Ürünlerimiz Görmek İçin Buraya Tıkla